fbpx

MA/U Studio

Elastyczne rozwiązania do każdej przestrzeni
MA/U Studio została założona w 2012 roku przez duńskiego projektanta przemysłowego Mikala Harrsena i architekta Adama Halla. Z połączenia ich wspólnej pracy powstała marka specjalizująca się w tworzeniu mebli i systemów regałowych do przestrzeni prywatnych, biur i przestrzeni publicznych, jak hotele. Projekty MA/U Studio są proste, lecz wizualnie efektowne, a do tego zapewniają elastyczne rozwiązania, które płynnie dopasowują się do ciągle zmieniających się potrzeb współczesnego życia. 

Skandynawska estetyka w najlepszym wydaniu
Podstawowymi cechami kolekcji MA/U Studio są prostota, funkcjonalność i zdolność adaptacji łączące skandynawską estetykę z głębokim uznaniem dla modernizmu. Sprytnie zaprojektowane półki, stoły i szafki wyróżniają się smukłą linią, łatwo skalowaną, co pozwala na dostosowanie do dzisiejszych zmian mieszkaniowych i biurowych, gdzie coraz częściej przestrzeń domowa i robocza nakładają się na siebie wzajemnie. Każdy element kolekcji został pomyślany tak, aby zaoferować pełną swobodę komponowania przestrzeni życiowej, bez wysiłku łącząc się z otoczeniem i osiągając maksymalny efekt przy minimalnych środkach. Czyste, proste podejście marki zdobyło uznanie wśród szerokiego grona miłośników dobrego designu. 

Międzynarodowa współpraca
Od 2017 roku MA/U Studio stało się grupą De Padova Group dzięki przejęciu przez Boffi. Dziś wraz z Boffi, e De Padova oraz Time & Style edition tworzy globalną markę projektową, dzieląc się swoimi skandynawskimi korzeniami z włoskim know-how i bezkompromisowymi standardami jakości. Z tego połączenia powstał prawdziwy lider branży, który ma doskonałe podstawy, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.