fbpx

Progetti

Nowoczesne zegary z kukułką

Progetti to dynamiczna włoska firma, która od ponad 30 lat zajmuje się szukaniem odpowiedzi na coraz większe wymagania nowoczesnych konsumentów. Marka tworzy akcesoria i przedmioty do wyposażenia domu i biura, takie jak zegary ścienne, nowoczesne kukułki, stoliki kawowe, stojaki na parasole czy wieszaki na ubrania. Wszystkie z nich produkowane są od początku do końca we Włoszech i projektowane w siedzibie firmy w Carate Brianza. Progetti zdobyła światowe uznanie dzięki produkcji jednych z pierwszych we Włoszech zegarów i zegarów z kukułką, łączących ze sobą oryginalność i funkcjonalność.

Ciekawe projekty i najlepsi projektanci

Marka wyróżnia się dbałością o szczegóły, doskonałą jakością oraz innowacyjnością formy, która jednocześnie nie przekreśla funkcjonalności. Akcesoria projektowane są przez wielkich projektantów i architektów o międzynarodowej renomie: Gaetano Pesce, Gian Granco Frattini, Joe Colombo, Giulio Iacchetti, Matteo Ragni, Maurizio Duranti i Asps Studio. W niedawnych latach współprace zostały wzbogacone przez eklektycznego projektanta Karima Rashida oraz multidyscyplinarne Studio Kuadra. Wyjątkowe projekty w połączeniu z przywiązaniem do najwyższej jakości materiałów, pół-rzemieślniczymi technikami produkcji i wieloletnim doświadczeniem owocują współczesnymi, nieprzewidywalnymi i designerskimi dodatkami. 

Najlepsze materiały

Kreacje Progetti tworzone są zarówno z drewna, jak i metalu, tworzyw sztucznych, czy innych materiałów bez żadnych ograniczeń w technologii i wykończeniu. Pozostawia to dużą swobodę działania i pozwala na zaspokojenie najbardziej wybrednych gustów. Uwaga skupiona na detale dodaje ekskluzywności. Firma uwielbia wręcz wprowadzać innowacje do klasycznych przedmiotów codziennego użytku, lecz przy tym zawsze dba o to, by nigdy nie straciły one swojej pierwotnej funkcji. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.