fbpx

Kettal

Firma zrzeszająca najlepszych projektantów

Kettal to rodzinna firma założona w roku 1964 przez Manuela Alorda, który za pomocą tej marki wyznaczył zupełnie nowy styl i sposób postrzegania mebli outdoorowych. Obecnie firmą zarządza druga generacja rodziny, lecz jej cel pozostał ten sam: łączenie spokojnego stylu z jakością i radością dla zmysłów. O doskonałej renomie świadczy fakt iż firma współpracuje z najważniejszymi nazwiskami międzynarodowego designu: Jasperem Morrisonem, Patricią Urquiola, Hellą Jongerlius, Jasperem Morrisonem, Ronanem & Erwanem Bouroullecami, Emiliana Design studio oraz Rodolfo Dordonim.

Spersonalizowany design

Kettal specjalizuje się w tworzeniu ponadczasowych mebli zewnętrznych, funkcjonalnych i wyrazistych, opartych na połączeniu kreatywności, personalizacji, innowacyjności i nowoczesnej produkcji. Kolekcje outdoorowe Kettal wyróżniają się także wysoką jakością, dzięki której służą w wymagających warunkach zewnętrznych przez długie lata, a także ponadczasowością stylu i funkcjonalnością. Do projektów wykorzystuje wiele różnych materiałów, m.in. kamień, drewno tekowe czy aluminium, które odpowiadają na potrzeby użytku ogrodowego i jednocześnie doskonale dopasowują się do środowiska, z którym są prezentowane. Wszystkie meble można personalizować i dowolnie konfigurować, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający konsumenci wyrażają zachwyty nad marką Kettal.

W zgodzie z naturą

W portfolio marki znajdują się krzesła ogrodowe i leżaki, a także sofy i stoły zewnętrzne, które pomogą stworzyć salon pod gołym niebem. Całości dopełniają akcesoria, takie jak donice, dywany i lampy do ogrodu, które nie tylko dodają stylu lecz także podnoszą komfort z użytkowania przestrzeni zewnętrznej. Bardzo ważną cechą firmy jest jej oddanie ochronie środowiska: wszystkie meble ogrodowe produkowane są z wykorzystaniem wyłącznie ekologicznych i nadających się do recyklingu farb i lakierów oraz z drewna pochodzącego wyłącznie od certyfikowanych plantatorów z odznaczeniem Perhutani.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.