fbpx

Limited Edition

Dywany Limited Edition potrzebują tylko jednego spojrzenia, aby przyciągnąć uwagę, ale to tylko dlatego, że są wynikiem dni, a czasami nawet tygodni - intensywnej pracy ręcznej.
Proces projektowy i produkcja odbywa się w jednym miejscu - belgijskiej fabryce, co pozwala monitorować tworzenie każdego dywanu, od ustalenia jego odcieni po najmniejsze szczegóły wykończenia. Każda kolekcja jest wykonana ręcznie, dzięki czemu zyskuje wyjątkowy wygląd. Marka inwestuje w innowacje i technologie, aby utrzymać reputację w sztuce i designie.
Czy podoba Ci się naturalny urok wełny, miękki połysk jedwabiu czy ekstrawagancka elegancja skóry bydlęcej? Czy lubisz innowacyjny styl vintage w nowoczesnych kolorach retro? A może szukasz mocnych projektów graficznych lub wzorów etnicznych? Limited Edition z przyjemnością stworzy dywan zgodny z Twoimi upodobaniami. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy materiałów i nieograniczonych kształtów, kolorów, wymiarów i wzorów. Jako firma rodzinna marka ma jasny cel: zaskoczyć Cię unikalnym wzorem dywanu. Projektanci i specjaliści ds. produkcji ciężko pracują każdego dnia, zdobywając wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, a wszystko dzięki ich miłości do designu.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.