fbpx

Paola Lenti

Unikalność i ponadczasowość przede wszystkim

Firma Paola Lenti została założona w 1994 roku przez Paolę i Annę Lenti w Meda, mieście leżącym niedaleko Mediolanu. Od samego początku działalności marka skupia się na badaniach i eksperymentach, które pozwalają uzyskać najlepsze efekty tworzonych produktów. Odwaga w tworzeniu w połączeniu ze spójną strategią pozwoliły firmie zyskać ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku i status „wzoru”, który warto naśladować. Znakiem rozpoznawczym Paola Lenti jest unikalne podejście do materiałów i kształtów oraz oryginalność kolorystyczna, które przeplatając się ze sobą sprawiają, że kolekcje marki są niepowtarzalne.

Najlepszej jakości meble do ogrodu i na taras

Firma tworzy kolekcje mebli outdoorowych, w tym sofy do ogrodu, stoły i małe stoliki zewnętrzne, a także krzesła i dywany na taras, które urzekają harmonijnym połączeniem użytkowości z walorami estetycznymi. Wszystkie meble tworzone są z nowatorskich, niezwykle wytrzymałych materiałów. Można więc korzystać z nich zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie, gdzie panują niesprzyjające warunki atmosferyczne. Naturalne i przemysłowe włókna, przekształcane są w szlachetne i wytrzymałe przędze oraz tkaniny, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i ręcznej obróbki, stają się meblami tarasowymi, które służą przez długie lata komfortem i wyjątkowym designem. Paola Lenti idzie nawet o krok dalej – nie tylko wykorzystuje dostępne już wysokiej jakości materiały, lecz także produkuje nowoczesne tworzywa, które powstają specjalnie na potrzeby firmy.

Meble outdoorowe cieszące przez lata

Unikatowe projekty i niestandardowa paleta kolorów, to dwie cechy, które zapewniły Paola Lenti międzynarodową rozpoznawalność. Natomiast wykorzystywanie materiałów najwyższej klasy, dzięki którym piękny koncept zamienia się w długowieczny mebel odporny na mróz, deszcz czy promienie słoneczne – szacunek i uznanie wśród projektantów i konsumentów. Meble do zewnętrznego salonu, jak sofa czy stolik kawowy o lekkich formach i intensywnych barwach pozwalają stworzyć we własnym ogrodzie i na tarasie strefę domowego relaksu lub wspaniałą przestrzeń do organizacji przyjęć w gronie przyjaciół. Produkty marki z powodzeniem odnajdują się także w przestrzeniach komercyjnych, hotelach i restauracjach, którym dodają niewymuszonej elegancji i klasy.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.