fbpx

Tribu

Rodzinny dom projektowy

Kiedy w roku 1967 Henri De Cock zakładał swoją firmę, prawdopodobnie nie był w stanie sobie nawet wyobrazić, że 50 lat później Tribu będzie jednym z najstarszych rodzinnych producentów wysokiej jakości mebli outdoorowych. W latach 60. marka była pionierem filozofii, zgodnie z którą taras czy ogród należy postrzegać jako naturalne przedłużenie domu. Założenie to stało się na tyle trafne, że niewielki rodzinny dom projektowy z roku na rok stawał się coraz bardziej rozpoznawalną na świecie marką mebli ekskluzywnych. Obecnie Tribu jest jednym z wiodących producentów mebli zewnętrznych na międzynarodowym rynku, dostępną w ponad 70 krajach na całym świecie.

Aby zapomnieć o codziennym stresie

Celem marki Tribu jest sprawienie, by ludzie zapomnieli o codziennych problemach, relaksując się dzięki komfortowych i ekskluzywnych sofach zewnętrznych i krzesłach stworzonych na taras i do ogrodu. Wszystkie meble Tribu zostały tak zaprojektowane, by zapewnić przyjemność podczas oddawania się sztuce spędzania wolnego czasu. Każdy egzemplarz to połączenie najwyższej jakości, która pozwala na użytkowanie mebli w wymagających warunkach, prostoty przekazu i nowoczesnej elegancji projektu. Sofy tarasowe, parasole, leżanki, stoliki kawowe i oświetlenie zewnętrzne o prostych liniach i łagodnych barwach – to wszystko sprawi, że Twój taras stanie się miejscem, w którym każdy niezależnie od wieku i osobowości chętnie spędzi czas. Dlatego też meble Tribu doskonale sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach, ale także w przestrzeniach komercyjnych, takich jak restauracje i hotele.

Ponadczasowość, luksus i komfort

Najważniejszą cechą kolekcji Tribu jest ponadczasowość pod każdym względem – jakości, funkcjonalności i estetyki. Trzy główne wyróżniki to prostota, innowacja i dyskretny luksus, który objawia się wyrafinowaniem, lecz nie w uderzający sposób. Trwałość mebli firma zawdzięcza wykorzystaniu jedynie materiałów najwyższej jakości, które sprostają zarówno ulewnym deszczom, silnym podmuchom wiatru, jak i palącym promieniom słońca. Natomiast komfort użytkowania zapewnia doskonałe zrozumienie potrzeb konsumentów i silny nacisk na tworzenie jak najwygodniejszych siedzeń, wprowadzających w stan błogiego relaksu. Połączenie doskonałej jakości, ponadczasowego stylu i wyjątkowego wyczucia szczegółów sprawia, że meble ogrodowe Tribu przynoszą radość z użytkowania przez kilka lat.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.