fbpx
 • Komfort, relaks i odprężenie – najwygodniejsze sofy do ogrodu, na taras i balkon

  Na urządzenie ogrodu czy tarasu jest wiele możliwości – można zamienić go w najlepszą restaurację pod chmurką wraz z grillem, stołem jadalnianym i parasolem ogrodowym, kurort wakacyjny z basenem i leżakami lub własną strefę relaksu z komfortową sofą, poduszkami i kocami, na której można czytać książki i odbywać popołudniowe drzemki. Jeśli należysz do osób, które …

  More
 • Jak wybrać meble ogrodowe? 7 pomysłów na wakacyjny ogród i taras.

  Przełom lutego i marca to wspaniały czas, który określa się mianem „przedwiośnia”. To właśnie w tym okresie, mimo że do wiosny pozostała jeszcze chwilka, należy rozpocząć sianie i sadzenie niektórych roślin, dni stają się dłuższe i jaśniejsze, a pozostałości śniegu po zimie topnieją i nawadniają glebę. Dzięki temu już za kilka tygodni drzewa zaczną się …

  More
 • Najlepsze prezenty świąteczne dla miłośników dobrego designu

  Święta Bożego Narodzenia powoli się zbliżają, zwiastując radosny klimat i ciepłą, rodzinną atmosferę. Zanim jednak obudzicie się wyczekanego 24-ego grudnia, przed Wami kilka tygodni świątecznych przygotowań, a w tym sprzątanie, gotowanie i poszukiwanie najlepszych prezentów.  Co prawda sprzątanie i gotowanie zajmuje sporą część czasu, jednak to znalezienie odpowiednich podarków dla najbliższych sprawia najwięcej kłopotów. Zwłaszcza …

  More
 • Kolor + forma = ettore sottsass

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Ettore Sottsass’a.

  More
 • Philippe starck – projektant przekraczający wszystkie granice

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Phillipe Starck’a.

  More
 • Boris klimek i jego (nie)oczywisty design

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Borisa Klimka, którego projekty oświetlenia zachwycają, przywołują wspomnienia i pobudzają wyobraźnię.

  More
 • Podświetlane donice zewnętrzne od marki serralunga

  Donica to dodatek, który sprawdzi się w każdej przestrzeni zewnętrznej. Dobrze prezentuje się zarówno wypełniona roślinnością jak i stojąca samodzielnie. Niektóre z nich mają formę tak ciekawą i nieoczywistą, że w ogrodzie staną się niezwykłą ozdobą i swojego rodzaju rzeźbą.

  More
 • Atelier vierkant – rodzinny biznes na światowym poziomie

  Marka Atelier Vierkant to rodzinna firma założona około 25 lat temu, przez Willy’ego Janssena. Ma ona swoje studio w regionie Flandrii w Belgii.
  Niedawno wprowadzona na rynek kolekcja „Ricarda” została stworzona przez markę Atelier Vierkant do prywatnej rezydencji. Ręcznie wykonywane i wypalane donice, początkowo zaprojektowane do Casa La Ricarda, teraz zostały dołączone do kolekcji marki.

  More
 • Oświetlenie zewnętrzne

  Czy do Was też dotarło już wiosenne słoneczko? Czy też spędzacie teraz więcej czasu w ogrodach i na tarasach? Jeśli tak, czas pomyśleć o funkcjonalnym i designerskim oświetleniu zewnętrznym! Wychodzimy z propozycjami, które umilą Wam wieczory spędzane na świeżym powietrzu, rozświetlą ogród i elewację. Zapraszamy do lektury nowego posta.

  More
Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.