• SOFY Z RABATEM DO -60%

  Dziś przedstawimy Wam sofy z ekspozycji naszego showroomu. Klasyczne, minimalistyczne, ciekawe w swej formie – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkowo w świetnych cenach, klikajcie na zdjęcia, aby je sprawdzić i dowiedzieć się jeszcze więcej! Zapraszamy do lektury.

  More
 • Najlepsze prezenty świąteczne dla miłośników dobrego designu

  Święta Bożego Narodzenia powoli się zbliżają, zwiastując radosny klimat i ciepłą, rodzinną atmosferę. Zanim jednak obudzicie się wyczekanego 24-ego grudnia, przed Wami kilka tygodni świątecznych przygotowań, a w tym sprzątanie, gotowanie i poszukiwanie najlepszych prezentów.  Co prawda sprzątanie i gotowanie zajmuje sporą część czasu, jednak to znalezienie odpowiednich podarków dla najbliższych sprawia najwięcej kłopotów. Zwłaszcza …

  More
 • KOLOR + FORMA = ETTORE SOTTSASS

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Ettore Sottsass’a.

  More
 • PHILIPPE STARCK – PROJEKTANT PRZEKRACZAJĄCY WSZYSTKIE GRANICE

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Phillipe Starck’a.

  More
 • BORIS KLIMEK I JEGO (NIE)OCZYWISTY DESIGN

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Borisa Klimka, którego projekty oświetlenia zachwycają, przywołują wspomnienia i pobudzają wyobraźnię.

  More
 • PODŚWIETLANE DONICE ZEWNĘTRZNE OD MARKI SERRALUNGA

  Donica to dodatek, który sprawdzi się w każdej przestrzeni zewnętrznej. Dobrze prezentuje się zarówno wypełniona roślinnością jak i stojąca samodzielnie. Niektóre z nich mają formę tak ciekawą i nieoczywistą, że w ogrodzie staną się niezwykłą ozdobą i swojego rodzaju rzeźbą.

  More
 • ATELIER VIERKANT – RODZINNY BIZNES NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

  Marka Atelier Vierkant to rodzinna firma założona około 25 lat temu, przez Willy’ego Janssena. Ma ona swoje studio w regionie Flandrii w Belgii.
  Niedawno wprowadzona na rynek kolekcja „Ricarda” została stworzona przez markę Atelier Vierkant do prywatnej rezydencji. Ręcznie wykonywane i wypalane donice, początkowo zaprojektowane do Casa La Ricarda, teraz zostały dołączone do kolekcji marki.

  More
 • OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

  Czy do Was też dotarło już wiosenne słoneczko? Czy też spędzacie teraz więcej czasu w ogrodach i na tarasach? Jeśli tak, czas pomyśleć o funkcjonalnym i designerskim oświetleniu zewnętrznym! Wychodzimy z propozycjami, które umilą Wam wieczory spędzane na świeżym powietrzu, rozświetlą ogród i elewację. Zapraszamy do lektury nowego posta.

  More
 • POSTAW NA DESIGNERSKI PREZENT!

  Odliczanie do świąt czas start! Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby i zastanawiasz się, co sprawiłoby jej radość? Przychodzimy z pomocą! Ponadczasowy design i funkcjonalność to podstawa dobrego prezentu. Przygotowaliśmy listę świątecznych dodatków, które zachwycą każdego!

  More
Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.