fbpx
 • SOFY Z RABATEM DO -60%

  Dziś przedstawimy Wam sofy z ekspozycji naszego showroomu. Klasyczne, minimalistyczne, ciekawe w swej formie – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkowo w świetnych cenach, klikajcie na zdjęcia, aby je sprawdzić i dowiedzieć się jeszcze więcej! Zapraszamy do lektury.

  More
 • OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

  Czy do Was też dotarło już wiosenne słoneczko? Czy też spędzacie teraz więcej czasu w ogrodach i na tarasach? Jeśli tak, czas pomyśleć o funkcjonalnym i designerskim oświetleniu zewnętrznym! Wychodzimy z propozycjami, które umilą Wam wieczory spędzane na świeżym powietrzu, rozświetlą ogród i elewację. Zapraszamy do lektury nowego posta.

  More
 • POSTAW NA DESIGNERSKI PREZENT!

  Odliczanie do świąt czas start! Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby i zastanawiasz się, co sprawiłoby jej radość? Przychodzimy z pomocą! Ponadczasowy design i funkcjonalność to podstawa dobrego prezentu. Przygotowaliśmy listę świątecznych dodatków, które zachwycą każdego!

  More
 • ZASKOCZCIE BLISKICH DOBRYM DESIGNEM!

  Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Już niedługo zasiądziemy do świątecznego stołu wspólnie z bliskimi. Aby ten czas był jeszcze bardziej wyjątkowy, postanowiliśmy podsunąć Wam kilka propozycji dodatków, które świetnie sprawdzą się na wigilijnym stole, będąc jednocześnie jego designerską ozdobą.

  More
 • FUNKCJONALNOŚĆ W PARZE Z ORYGINALNOŚCIĄ – OŚWIETLENIE DAVIDE GROPPI

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy wybitnego wirtuoza oświetlenia – Davide Groppi.

  More
 • IRONICZNY, KICZOWATY I KOLOROWY – TAKI WŁAŚNIE BYŁ ALESSANDRO MENDINI

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Alessandro Mendini’ego – projektanta, rewolucjonistę, designera i architekta.

  More
 • PATRICIA URQUIOLA I JEJ NIECHĘĆ DO MINIMALIZMU

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Patricię Urquiolę – architekt, artystkę i ważną postać w świecie designu..

  More
 • JEAN-MARIE MASSAUD I JEGO UWIELBIENIE NATURY

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Jean-Marie Massaud’a – architekta, artystę i designera.

  More
 • PIERO LISSONI – WYRAFINOWANY MINIMALISTA

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Piero Lissoni’ego – architekta, artystę i designera.

  More
Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.