fbpx
 • POSTAW NA DESIGNERSKI PREZENT!

  Odliczanie do świąt czas start! Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby i zastanawiasz się, co sprawiłoby jej radość? Przychodzimy z pomocą! Ponadczasowy design i funkcjonalność to podstawa dobrego prezentu. Przygotowaliśmy listę świątecznych dodatków, które zachwycą każdego!

  Więcej  →
 • ZASKOCZCIE BLISKICH DOBRYM DESIGNEM!

  Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Już niedługo zasiądziemy do świątecznego stołu wspólnie z bliskimi. Aby ten czas był jeszcze bardziej wyjątkowy, postanowiliśmy podsunąć Wam kilka propozycji dodatków, które świetnie sprawdzą się na wigilijnym stole, będąc jednocześnie jego designerską ozdobą.

  Więcej  →
 • FUNKCJONALNOŚĆ W PARZE Z ORYGINALNOŚCIĄ – OŚWIETLENIE DAVIDE GROPPI

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy wybitnego wirtuoza oświetlenia – Davide Groppi.

  Więcej  →
 • IRONICZNY, KICZOWATY I KOLOROWY – TAKI WŁAŚNIE BYŁ ALESSANDRO MENDINI

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Alessandro Mendini’ego – projektanta, rewolucjonistę, designera i architekta.

  Więcej  →
 • PATRICIA URQUIOLA I JEJ NIECHĘĆ DO MINIMALIZMU

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Patricię Urquiolę – architekt, artystkę i ważną postać w świecie designu..

  Więcej  →
 • JEAN-MARIE MASSAUD I JEGO UWIELBIENIE NATURY

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Jean-Marie Massaud’a – architekta, artystę i designera.

  Więcej  →
 • PIERO LISSONI – WYRAFINOWANY MINIMALISTA

  W cyklu poświeconym artystom tworzącym historię designu XXI w., przedstawiamy Wam najważniejsze postacie – ikony światowego designu, których projekty dostępne są w ROOMS! Zapraszamy do lektury. Dziś przedstawiamy Piero Lissoni’ego – architekta, artystę i designera.

  Więcej  →
 • DESIGNERSKIE LEŻAKI OGRODOWE – SPOSÓB NA LETNI WYPOCZYNEK

  Przy basenie, w ogrodzie, a może na patio? Sami zdecydujcie gdzie będziecie korzystać ze słonecznej pogody na najwygodniejszych POD SŁOŃCEM leżakach. Dwie marki: Tribu i Paola Lenti to zdecydowani pionierzy, projektujący niesamowite meble ogrodowe. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania i minimalistyczne formy tych pięknych mebli. Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę leżaków zewnętrznych dostępnych w naszym …

  Więcej  →
 • PARASOLE OGRODOWE

  Składane, regulowane, obracane, płaskie, kopułowe i kwadratowe – mamy je wszystkie! Dwie marki specjalizujące się w tworzeniu mebli i dodatków zewnętrznych – Paola Lenti oraz Tribu – mają w swojej ofercie te rozwiązania, dedykowane parasolom przeciwsłonecznym. Lato zawitało do nas wcześniej i rozpieszcza nas piękną pogodą. Już za moment wakacje – czas błogiego lenistwa w …

  Więcej  →
Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.