fbpx

Roshults

Nietuzinkowe meble ogrodowe

Roshults to szwedzka firma specjalizująca się w produkcji mebli ogrodowych, które dzięki użyciu wyjątkowych materiałów i innowacyjnych rozwiązań wyróżniają się na tle konkurencji. Jako producenci mebli zewnętrznych postanowili nie iść na kompromisy i sprawić, że każdy produkt, nawet jeśli będzie narażony na trudne warunki zaledwie przez kilka miesięcy w sezonie, odznacza się doskonałą jakością. W przypadku Roshults jakość idzie w parze z pięknym designem, który sprosta najwyższym wymaganiom. 

Pionier w swojej kategorii

Gdy mówimy „Roshults”, myślimy „kuchnia ogrodowa”. To właśnie w tej, stosunkowo młodej kategorii, marka się specjalizuje. Obecnie na rynku wciąż firm zajmujących się tworzeniem kuchni zewnętrznych jest bardzo niewiele, a wśród nich najciekawszym wyborem staje się Roshults. Wszystkie kolekcje marki, nie tylko kuchnie zewnętrzne, lecz także meble na taras i do ogrodu, cechują się elastycznością i modułowością, którą doceniają miłośnicy dobrego designu. 

Innowacje na każdym poziomie

Jednym z najciekawszych i najbardziej pożądanych produktów marki Roshults jest zupełnie niepowtarzalny i innowacyjny grill o nazwie „Boosted Grill”. Jego wyjątkowość polega na tym, iż jest to grill na węgiel drzewny (brykiet), lecz wysokość temperatury regulowana jest za pomocą elektronicznych przycisków, niczym w grillach gazowych! Metoda ta polega na zastosowaniu ultradźwięków, które nie tylko dostosowują temperaturę, lecz także sprawiają, że grill szybciej się nagrzewa. 

Najwyższy poziom

Roshults stawia zawsze na najwyższą jakość. Tam, gdzie inni producenci stosują aluminium, Roshults wybiera stal nierdzewną. Te elementy, które wystawione są na trudne warunki atmosferyczne tworzone są przez Sunbrella, markę specjalizującą się w materiałach zewnętrznych. Dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości i przywiązaniu do detali, meble od Roshults pozwolą Ci cieszyć się strefą zewnętrzną przez długie lata. Każdy produkt, czy to do kuchni, jadalni, salonu czy nad basen, jest dopracowany w 100 procentach. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.