fbpx

Oty Light

Andrea i Simone, dwaj bracia, symbioza. Czasami słowa mogą być przeszkodą, kiedy wystarczy spojrzenie. Jest to jeden z tych rzadkich związków, w których myśli wędrują w powietrzu, tak że obaj bracia często przychodzą do biura w tej samej koszulce, również w tym samym kolorze. To niewytłumaczalne uczucie dla tych, którzy nie znają obu braci, ich życia i podróży.

W dobrym i złym, wszystko w Oty zaczyna się od tego wzajemnego zrozumienia: „światło to nie jest przemysł, w którym pracuje wielu dyrektorów bez odpowiedzialności. Światło to raczej praca sartorialna, silnych osobowości, które szyją wartości, koncepcje, doświadczenia, wokół idei, które są ściśle powiązane. Przyszłość jest zawsze wynikiem tych idei, realizowanych w najbardziej odpowiedni sposób”.

Oty to nie tylko światło i doświadczenie projektowe, którym można się podzielić, podróż przez architekturę i zrównoważoną technologię. To także wynik miłości ojca do własnych synów, miłości Eugenio, która przerodziła się w dziedzictwo przedsiębiorczości.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.